Nový i30 N

od 34 390 €

Pôžitok bol vycibrený, opäť.

Nový i30 N bol zdokonalený pre ešte väčší pôžitok z jazdy. Dostal zvýšený výkon, svieže dizajnové prvky a najnovšie inteligentné technológie. Vyznačuje sa harmóniou medzi spôsobilosťou pre jazdu po pretekárskom okruhu a komfortom pre bežné každodenné jazdenie – je to skutočný pretekársky automobil na každý deň.

Výkonnosť

Fascinujúca výkonnosť posunutá na novú úroveň.

Od premiéry mnohokrát oceneného modelu i30 N sme intenzívne pracovali, aby sme ho urobili ešte lepším. Pritom sme využili skúsenosti z úspešného okruhového špeciálu i30 N TCR a spätnú väzbu poskytnutú našou komunitou entuziastov. Hlavné modifikácie na zvýšenie výkonnosti zahŕňajú zavedenie novej 8-stupňovej dvojspojkovej prevodovky N DCT so spojkami v olejovom kúpeli a radiacimi páčkami na volante, zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu motora verzie Performance Pack a ľahšie disky kolies kované z hliníkovej zliatiny.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Maximálny výkon a krútiaci moment motora 2,0 T-GDi pre nový Hyundai i30 N.

  Performance Package.

  Motor 2,0 T-GDi teraz dosahuje výkon 206 kW (280 k), pričom má výrazne zvýšený výkon a krútiaci moment pri nízkych otáčkach. To zabezpečuje spontánnu reakciu motora, lepšiu akceleráciu a väčší pôžitok z jazdy. Na výber je 6-stupňová manuálna prevodovka alebo 8-stupňovej dvojspojková prevodovka N DCT so spojkami v olejovom kúpeli a radiacimi páčkami na volante. Maximálny krútiaci moment: 392 Nm. Maximálna rýchlosť: 250 km/h.

 1. 1

Teraz si môžete vybrať z dvoch prevodoviek.

Na rýchle, plynulé a efektívne radenie máte dve možnosti zvyšujúce výkonnosť. Štandardnú mäkko radiacu 6-stupňovú manuálnu prevodovku s tesným sprevodovaním alebo novú rýchlo radiacu 8-stupňovú dvojspojkovú prevodovku N DCT so spojkami v olejovom kúpeli, ktorá umožňuje radiť aj manuálne pákou alebo páčkami na volante ako v pretekárskom automobile.

Hlavica radiacej páky 6-stupňovej manuálnej prevodovky.

6-stupňová manuálna prevodovka.

Pre entuziastických vodičov, ktorí obľubujú manuálne radenie, je perfektná radiaca páka zakončená guľovou hlavicou s modrým pásom a logom N.

Spojka novej 8-stupňovej dvojspojkovej prevodovky nového Hyundai i30 N.

Úplne nová prevodovka N DCT.

Po prvý raz k dispozícii: 8-stupňová dvojspojková prevodovka s radiacimi páčkami na volante a novými funkciami N pre ešte športovejší zážitok z jazdy.

Hmotnosť 1 400 kg nového Hyundai i30 N.

Ľahké komponenty pre vyššiu výkonnosť.

Úspora hmotnosti dosiahnutá novými športovými sedadlami N Light a 19" diskami kovanými z ľahkej zliatiny sa premieta do vyššej výkonnosti a lepšej ovládateľnosti pre agilnejší zážitok z jazdy.

Hudba pre vaše uši. Šliapnite na to a vytočte ho!

Lepší ako akýkoľvek playlist je energický zvuk špeciálne vyladenej výfukovej sústavy nového i30 N, ktorý je hudbou pre uši fanúšikov vysokovýkonných automobilov. Zvuk výfuku vám pripomína, že i30 N vám dokáže sprostredkovať vzrušenie pretekárskeho automobilu vždy, keď stlačíte pedál akcelerátora.⁠

Exteriér

Preštylizovaný pre vzrušujúcejší vzhľad a vyššiu výkonnosť.

Nový i30 N dostal dizajnové modifikácie zamerané na zvýšenie výkonnosti. Nový predný nárazník s agresívnejším dizajnom obsahuje otvory na vstup vzduchu zlepšujúce aerodynamiku a redukujúce turbulenciu. A nové 19" disky kované z ľahkej zliatiny nielen vyzerajú fantasticky, ale zlepšujú aj ovládateľnosť a trakciu znížením neodpružených hmôt.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Predný pohľad na nový Hyundai i30 N jazdiaci na pretekárskom okruhu.

  Predná časť.

  Nové LED svetlomety s dennými svetlami v profile V nadväzujú na novú masku N, optimalizovanú pre efektívnejšie chladenie motora.

 2. Bočný pohľad na nový Hyundai i30 N.

  Bok.

  Pri pohľade zboku sú jedným z nových prvkov prvé 19" disky Hyundai kované z ľahkej zliatiny s pneumatikami Pirelli P Zero, špeciálne prispôsobenými pre i30 N.

 3. Zadný pohľad na nový Hyundai i30 N jazdiaci na pretekovom okruhu.

  Zadná časť.

  Nový zadný nárazník obsahuje integrované zadné svetlá do hmly, červenú akcentnú líniu a dve zvlášť veľké koncovky výfukov. Preštylizované zadné LED svetlá majú novú svetelnú grafiku.

Nový i30 Fastback N.

So svojou splývajúcou siluetou a pôvabne sa zvažujúcou líniou strechy poskytuje nový Hyundai i30 Fastback N vzrušujúcu výkonnosť v kombinácii so sofistikovaným štýlom. Toto elegantné 5-dverové kupé prináša adrenalínový kick s čistou eleganciou.

Preview nový i30 Fastback N. 

Interiér

Modifikovaný kokpit.

Úhľadný a športový interiér nového modelu i30 N bol navrhnutý pre skutočných milovníkov automobilov, ktorým už na prvý pohľad rozbúcha srdce. Kokpit je koncipovaný rovnako na ovládanie, ako aj na komfort. Celá ergonómia je koncentrovaná na vodiča – všetko máte na očiach a v optimálnom dosahu.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Sedadlá N Light nového Hyundai i30 N.

  Sedadlá N Light – Seďte ako profesionáli.

  Ľahké škrupinové športové sedadlá s integrovanou opierkou hlavy, potiahnuté kombináciou kože premium a materiálu Alcantara® s osvetleným logom N majú zväčšené bočné oporné časti pre lepšie držanie tela v zákrutách.

 2. Bližší pohľad na radiace páčky nového i30 N.

  Rýchle radenie dotykom prstov.

  Páčky na manuálne radenie, inšpirované pretekárskym automobilom, umožňujú rýchle a pohodlné radenie dvoma prstami. A pretože sú namontované na volante, môžete suverénne radiť aj v zákrutách.

 3. Združený prístroj N nového i30 N.

  Združený prístroj N.

  Kontrolujte teplotu motorového oleja, krútiaci moment a prepĺňací tlak jedným pohľadom. Funkcia indikátora optimálneho radenia podporuje jazdu po pretekárskom okruhu. Variabilná červená zóna otáčkomera z LED sa mení podľa teploty oleja.

Konektivita

Doplnený najmodernejšou technológiou a inovatívnymi funkciami.

Vychutnajte si najmodernejšie inteligentné technológie s dotykovým displejom 26 cm (10,25"), ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete: navigáciu, zrkadlenie smartfónu a online služby Bluelink® Connected Car Services – vďaka ktorým môžete kontrolovať svoj automobil zo svojho smartfónu. Okrem mnohých praktických funkcií, ktoré môžete ovládať prostredníctvom aplikácie Bluelink, máte k dispozícii aj na 5 rokov predplatené služby LIVE Services, zahŕňajúce aj informácie o parkoviskách a dopravné informácie v reálnom čase.

Displej s uhlopriečkou 26 cm (10,25") nového Hyundai i30 N.

Modifikovaný centrálny displej s uhlopriečkou 26 cm (10,25").

Zažite dokonalú konektivitu s voliteľným displejom 25 cm (10,25") s vysokým rozlíšením, umožňujúcim prístup k obsahu vášho smartfónu cez Apple CarPlay™ a Android Auto™.

Personalizované nastavenie režimu N custom sport.

Performance Driving Data System.

Monitorujte a zlepšujte svoje jazdné výkony s modernizovanou grafikou pre jednoduchšie používanie. Zobrazte si výkon, krútiaci moment, prepĺňací tlak, odstredivé sily, ako aj akceleráciu a časy kôl na okruhu.

Smartfón s aplikáciou Bluelink® na displeji.

Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink® poskytuje dokonalú konektivitu a inteligentné funkcie zvyšujúce komfort jazdy.

Bezpečnosť

Najmodernejšie asistenčné systémy.

Nový i30 N má teraz zdokonalený komplet Hyundai SmartSense, združujúci naše najmodernejšie asistenčné systémy pre vyššiu bezpečnosť a komfort.

Záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj nový i30 N je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi a nemuseli sa strachovať o svoj automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

Nový i30 N jazdiaci po pretekárskom okruhu.
Logo záruky 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.
Badge of the Hyundai 6d infographic.

Technológia motora overená pre budúcnosť.

Všetky nové motory Hyundai i30 N v Európe spĺňajú emisnú normu Euro 6d.

Pretekárske špeciály Hyundai TCR na pretekárskom okruhu.

Preteky cestovných automobilov na okruhoch s i30 TCR N.

S 15 titulmi, 70 víťazstvami a 171 umiestneniami na stupienkoch víťazov v roku 2019 boli zákaznícke tímy Hyundai Motorsport na špičke šampionátu TCR.

Informácie o pneumatikách

Nižšie nájdete informácie o pneumatikách, ktoré môžu byť dodávané s vaším Hyundai i30 N.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.