Úspešné partnerstvo od roku 1999

V spoločnosti Hyundai Motor Company milujeme futbal. Preto sa pri príležitosti majstrovstiev sveta opäť spájame s FIFA. Čítajte ďalej a zistite viac o našom dlhoročnom partnerstve a o tom, ako spájame sily, aby sme dosiahli Goal of the Century.

Reklamný baner Hyundai na mantineli futbalového štadiónu, na ktorom hrá národné mužstvo Nemecka.

Spoločná láska k futbalu

Vo futbale naozaj neexistuje nič iné ako oddaná vášeň a kamarátstvo a spôsob, akým futbal spája fanúšikov z rôznych národov! V priebehu rokov viedlo naše nadšenie pre futbal k nespočetným partnerstvám s futbalovými klubmi, hráčmi a asociáciami po celom svete. Na druhej strane nám tieto cenné partnerstvá pomohli poskytnúť futbalovým fanúšikom na celom svete vzrušenie z najpopulárnejšej hry planéty. Tento rok sa spolu s FIFA posúvame o veľký krok ďalej a využívame silu futbalu, aby sme nás všetkých posunuli k veľkému cieľu pre našu planétu!

Štyria futbalisti oslavujúci vztýčenou päsťou na štadióne

Náš spoločný cieľ

Tohto roku spolu s FIFA ideme ešte o veľký krok ďalej a využijeme príťažlivosť futbalu na propagáciu veľkého cieľa pre našu planétu!

Spoločný cieľ pre trvalú udržateľnosť

Ostatných 23 rokov je spoločnosť Hyundai oficiálnym automobilovým partnerom FIFA a zároveň aj špičkovým partnerom. Tento rok sa Hyundai prvýkrát stáva partnerom v oblasti trvalej udržateľnosti a pripája sa k FIFA na spoločnej ceste k budovaniu trvalo udržateľnejšieho sveta.
Národný futbalový dres Argentíny zavesený na šnúre na sušenie bielizne.

Akčný rámec OSN Sports for Climate Action.

V roku 2016 bola FIFA prvou športovou federáciou, ktorá sa pripojila k akčnému rámcu OSN Sports for Climate Action Framework.

Tri futbalistky na hracej ploche oblečené do dresov Hyundai Goal of the Century značky.

Goal of the Century.

Tohto roku Hyundai spustil svoju kampaň Goal of the Century na zjednotenie sveta udržateľnosti.

Trvalo udržateľná mobilita pre Majstrovstvá sveta vo futbale Katar 2022™

V našej novej pozícii partnera pre trvalú udržateľnosť budeme pre turnaj poskytovať aj vozový park. Celkovo poskytneme 592 služobných vozidiel!